Kliinikust

Viljandi Männimäe Loomakliinik on üks Eesti esimesi lemmikloomakliinikuid

Viljandi Männimäe Loomakliinik

Meie kliinik on pakkunud mitmekülgset ja professionaalset arstiabi lemmikloomadele juba alates 1992 aastast (   loe artiklit ).

Meie südameasjaks pole mitte ainult ravida lemmikloomi, vaid osutada lemmikloomaomanikele igakülgset abi ka haiguste ennetamisel. Kliiniku sõbralik ja oma ametit armastav kollektiiv teeb kõik endast oleneva, et te pääseksite oma lemmikloomaga vastuvõtule teile sobival ajal.

Suure osa meie patsientuurist moodustavad Viljandimaa lemmikloomad, kuid eriarstiteenust pakume patsientidele üle kogu Eesti ja ka naaberriikidesse.

Üldarsti teenust pakuvad DVM Lisete Mein, DVM Allotar Kadak ja DVM Helen Valk (lapsehoolduspuhkusel). Koerte ja kasside südame- ning hingamisteede probleeme lahendab, hambaprotseduuride ja kujutava diagnostikaga tegeleb DVM Merit Villemson-Kavak. Sisehaiguste diagnostika ja raviga tegeleb DVM Reelika Kruuda. Ortopeediliste probleemidega tegeleb ning keerulisemaid kirurgilisi operatsioone teostab DVM Rainer Hõim. Pehmete kudede kirurgiat teostavad DVM Keida Raamat ja DVM Merilin Niin. Eksootiliste loomade pidamise, diagnostika ja raviga tegeleb DVM Kristin Tõnise. Silmaprobleemidega patsiente võtab kord kuus vastu DVM Ülle Kell. Emaste ja isaste koerte sigimisalaste probleemide korral nõustab meie arste DVM Laura Linntamm. Koerte taastusraviga tegeleb Anell Kuus.

Oma töös kasutame tänapäevast aparatuuri. Teeme röntgen-, ultraheli- ja laboruuringuid.

 

Viljandi Männimäe Loomakliinik

asub Viljandis Männimäe linnaosas.
Kliiniku kõrval on parkla ja kliiniku ees kulgeb kergliiklustee, kus saab koeraga jalutada.

Teenuste eest saab tasuda nii sularahas kui ka maksekaardiga.

Tere tulemast Männimäe Loomakliinikusse!

 


Video on valmistanud Raul Meiesaar Films.