Meie kliinik

Viljandi Männimäe Loomakliinik on üks Eesti esimesi lemmikloomakliinikuid

Viljandi Männimäe Loomakliinik

Männimäe loomakliinik on pakkunud mitmekülgset ja professionaalset arstiabi lemmikloomadele alates 21. märtsist 1992. aastast ( loe artiklit ).

Meie südameasjaks pole mitte ainult ravida lemmikloomi, vaid osutada lemmikloomaomanikele igakülgset abi ka haiguste ennetamisel. Kliiniku sõbralik ja oma ametit armastav kollektiiv teeb kõik endast oleneva, et suudaksime diagnoosida teie lemmiklooma vaevavaid probleeme ning pakkuda parimat võimalikku ravi.

Oma töös kasutame tänapäevast aparatuuri. Teeme röntgen-, ultraheli- ja endoskoopilisi uuringuid sugutraktile ning hingamisteedele. Kliinikus on võimalik teostada hambaprotseduure välja arvatud hammaste parandust, kliinilise ja biokeemilise vere uuringuid. Teeme koostööd erinevate laboritega proovide uurimiseks.

Suure osa meie patsientuurist moodustavad Viljandimaa lemmikloomad, kuid eriarstiteenust pakume patsientidele üle kogu Eesti ja ka naaberriikidesse.
Koerte kunstliku seemendamisega tegeleb ning sigimisalast abi emastele ja isastele koertele annab dr Laura Linntamm. Meie kliinikus on Eesti ainus koerte kunstliku seemendamise võimalus endoskoobiga. Dr Linntamm on suure kogemusega diagnoosimaks ja ravimaks ka emaste ja isaste koerte sigimatuse või poegimisjärgseid probleeme. Dr Linntamm teeb ka pehme koe kirurgilisi protseduure.

Viljandi Männimäe LoomakliinikKoerte ja kasside südame- ning hingamisteede probleeme lahendab ja kujutava diagnostikaga süvendatult tegeleb dr Merit Villemson-Kavak. Ta teostab ka ametlikke südameuuringuid. Südamehaiguste parimaks diagnoosimiseks on meie kliinikus võimalus teostada koertele ja kassidele südame ultraheliga uuringuid. Samuti teostab ta keerukamaid kirurgilisi protseduure. Meie kliinikus on valmidus teostada endoskoobiga nina- ja bronhide uuringuid.

Lonkavate ning liikumisprobleemsete koerte ja kassidega tegeleb dr Rainer Hõim. Lisaks teostab ta keerukamaid kirurgilisi protseduure, sealhulgas ortopeedilisi lõikuseid, rinnaõõne- ning pea- ja kaelakirurgiat. Lisaks kirurgilistele protseduuridele teostab dr Hõim ka liigesesiseseid süste kroonilisteliigesehaigustega loomade haiguste raviks. Kõige olulisem on diagnoosida lonke põhjus ning leidasobiv ravimeetod vastavalt haiguse eripärale ning looma vajadustele.

Üldarsti teenust pakuvad loomaarst Helen Valk ja dr Merilin Niin. Dr Helen Valk huvitub rohkem neuroloogiliste muredega patsientidest ning dr Merilin Niini lemmikvaldkonnaks on hambaprobleemid. Dr Valk ja dr Niin teostavad ka pehme koe kirurgilisi protseduure.

Teeme koostööd ka teiste kliinikute loomaarstidega. Kord kuus käib meie kliinikus silmahaigustega patsiente vastu võtmas dr Ülle Kell.

Erinevate protseduuride kohta lisainfot saab kliiniku telefonidelt ning meie kodulehelt viljandiloomakliinik.ee.

 

Viljandi Männimäe Loomakliinik

asub Viljandis Männimäe linnaosas.
Kliiniku ees on suur parkla ja muruväljakud, kus saab koeraga jalutada.

Teenuste eest saab tasuda nii sularahas kui ka maksekaardiga.

Tere tulemast Männimäe Loomakliinikusse!

 


Video on valmistanud Raul Meiesaar Films.