Uudised

Oleme avatud

E-R 9.00-18.00
L 10.00-15.00
Telefon: 433 7653, 508 7502

Asume UUES KOHAS Viljandis Riia mnt 38.

Kus me asumeKAART

IseteenindusRegistreeru

 

Hill's e-pood

Tartus jätkub Veterinaarmeditsiinikonverents

Laupäev, 25.10.2014

Tartus jätkub Veterinaarmeditsiinikonverents 2014. Väikeloomameditsiini sektsioonis on läbivaks teemaks väikeloomade sigimine. Peakõnelejad on Alain Fontbonne, PhD et Dip.ECAR Alforti Veterinaarmeditsiini koolist Pariisist, Prantsusmaalt. Merja Dahlbom, DVM Animagi Mäntsälä veterinaarkliinikust Soomest ja Laura Linntamm, DVM Viljandi Männimäe Loomakliinikust.

Dr Fontbonne rääkis eile teemal Let's save the male (Päästame isase koera), Dr.Merja Dahlbom Canine pregnancy - when something goes wrong (Koerte rasedus - kui midagi läheb valesti) ja Dr. Laura Linntamm räägib täna koera emaka konservatiivsest ravist.

Veterinaarmeditsiinikonverentsil on ka töötuba ja abiliste sektsioon
Töötoa teema oli tänavu „Elustamine” ja töötuba vedas Dr. Heli Säre. Männimäe kliinikust osalesid Dr. Merit Villemson-Kavak ja Dr. Helen Valk.
Abiliste sektsioonis räägib täna Dr. Henri Siimon (Royal Canine) kliinikutes sagedamini ettetulevatest probleeemidest ja Ruudu Remmelgas füsioteraapiast. Männimäe Loomakliinikust osalevad kõik abilised.

Kallid kliendid, palume vabandust, et täna on kliinik suletud, kuid järgmisest nädalast oleme jälle grammivõrra targemad, osavamad, tõhusamad ja tegusamad.