Uudised

Oleme avatud

E-R 9.00-18.00
L 10.00-15.00
Telefon: 433 7653, 508 7502

Asume UUES KOHAS Viljandis Riia mnt 38.

Kus me asumeKAART

IseteenindusRegistreeru

 

Hill's e-pood

Meie arstid ESAVS-i kursustel

Laupäev, 01.11.2014

Hiljaaegu jagas Merit uudist, et ta on läbinud kõik ESAVS-i kardioloogia kurused, st. neli kursust. Laura on läbinud ESAVS-i väikeloomade reproduktsiooni kaks kursust. Kuid mida see tähendab?

ESAVS (European School of Advanced Veterinary Studies) on asutatud 1991. aastal ja kuulub alates 2005. aastast Luksemburgi Ülikooli Teadusosakonna koosseisu.
Pakutakse modernseid õppeprogramme päris mitmetes kliinilise veterinaaria õppeainetes.

ESAVS-i kursused on tasulised ja ühe kursuse maksumus üle 2000€. Kursused toimuvad erinavates Euroopa riikides. Kursuse pikkuseks on 5 päeva, mille jooksul antakse teoreetilisi teadmisi ja arendatakse praktilisi oskusi.

Kardioloogia eriala koosneb 4 erinevast kursusest.
Esimesed kaks kursust on väikeloomade kardioloogia alustest, kolmas kursus keskendub südame ultraheli uuringule ning neljandal kursusel antakse ülevaade uuematest teadusuuringutest ning praktiseeritakse väikestes gruppides südame ultraheli uuringu tegemist.
Õpetamisel kasutatakse palju haiguslugude lahendamist nii elektrokardiograafia kui ka ehhokardiograafia osas.

Väikeloomade reproduktsiooni eriala koosneb 3 erinevast kursusest. Esimesel kursusel käsitletakse väikeloomade sigimise füsioloogiat ja anatoomiat, teisel kursusel väikeloomade sigimise patoloogiat ning kolmandal kursusel teadusuuringuid ning eksootiliste loomade sigimist puudutavaid küsimusi.